Навчальний процес

Виходячи з аналізу роботи педагогічного колективу за 2013/2014 навчальний рік та враховуючи недоліки роботи, згідно Законів України «Про освіту»,  «Про засади державної мовної політики», «Про дошкільну освіту», Базового компоненту дошкільної освіти, Програми виховання  і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», програми для дітей дошкільного віку "Впевнений старт" колектив визначив пріоритетні завдання в роботі на 2014/2015  навчальний рік:

1. Продовжувати  роботу щодо формування у дітей здорового способу життя шляхом створення цілісної системи матеріально – спортивного    середовища, покращення рухової активності дітей та розвитку інтересу  до рухової діяльності.

2. Формувати патріотичне виховання в процесі організованої й самостійної предметно-практичної діяльності дітей.

3. Удосконалювати предметно – практичну компетентність дошкільників через організацію трудової діяльності.