Навчальний процес

Керуючись основними законодавчими документами в галузі освіти: законів України  «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про мови», «Про захист дитинства», Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» та підтримуючи ініціативу ООН в проголошенні Міжнародного десятиліття миру і не насилля,  педагогічний колектив  закладу  визначив пріоритетні завдання в роботі на 2012/2013 навчальний рік:

1. Формувати екологічне світорозуміння і екологічну вихованість у дітей дошкільного віку.
  2. Розвивати  творчі здібності дітей дошкільного віку шляхом  використання прийомів ТРВЗ, нетрадиційних методів зображення в процесі занять з зображувальної діяльності.
  3. Продовжувати роботу щодо активізації українського мовлення шляхом використання логоритмічних вправ, мовленнєвих ігор і розваг на основі українського фольклору в процесі організованої зайнятості дітей та  в повсякденному житті.
  4. Продовжувати роботу щодо формування у дітей здорового способу життя шляхом створення цілісної системи оздоровчих заходів та використання здоров΄язберігаючих технологій у сфері «Я Сам».