18 черв. 2013

День спортивних розваг!

Діти нашого садочку сьогодні приймали участь у спортивних розвагах.
12 черв. 2013

Онлайн чат.

Сьогодні практичний психолог Рябчикова Олена Василівна приймала участь у онлайн чаті на сайті КВНЗ "ХАНО", за темою "Особливості психолого -педагогічної діагностики, реалізація основоного змісту дошкільної освіти, роботи з обдарованими дітьми"
1 черв. 2013

Міжнародний день захисту дітей!

Стоял прекрасный день детей, Всемирной их защиты. Дубы сверкали средь полей, Ночкой росой умыты. А. С. Кушнер
31 трав. 2013

Театр!

Сьогодні наші дітлахи переглянули виставу про хороброго зайчика.
30 трав. 2013

Музична розвага "Магазин музичних іграшок"

В групі середнього дошкільного віку №10 батькам була представлена музична розвага "Магазин муичних іграшок"
29 трав. 2013

Випускний бал!

Пройшов випускний бал в старших групах.
23 трав. 2013

КОНКУРС!

Сьогодні пройшов конурс на кращу клумбу. Переможцем стала клумба групи №11.
15 трав. 2013

Міжнародний день сім'ї.

До міжнародного дня сім'ї вихованці нашого садочку намалювали кожен свою родину.
8 трав. 2013

Привітанння до свята: День перемоги 9 Травня

Любі дідусі і бабусі ви захисники схожі на ласку матусі. Зі святом вас!
5 трав. 2013

ВЕЛИКДЕНЬ!

Радість з неба нам являє, Паска красна десь вітає, Радуйтеся щиро нині - Бог дав щастя всій родині, Бог дав радість нам з небес - Христос воскрес! Христос воскрес!