12 квіт. 2014

СУБОТНИК!

На території дошкільного закладу було пофарбовано спортивний майданчик, зроблена обрізка дерев та прибрано прилеглу територію від сміття.
9 квіт. 2014

Заняття в молодшій групі.

Логіко-математичний розвиток "Я рахую-ти рахуй"
4 квіт. 2014

КОНСУЛЬТАЦІЯ!

Сьогодні відбулась консультація для вихователів за темою: "Компетентний педагог поряд з дитиною"
1 квіт. 2014

ДЕНЬ ГУМОРУ!

29 бер. 2014

СУБОТНИК!

Проведено комплекс заходів щодо поліпшення санітарного стану і благоустрою територій у дошкільному навчальному закладі: - побілено дерева та бордюри - обкопані дерева -приведено в належний стан прилеглу територію - проведено обрізку дерев та кущових насаджень
26 бер. 2014

Відкрите заняття!

В групі №9 для батьків було проведено відкрите заняття з елементами грамоти.
19 бер. 2014

МИ З МАМОЮ КРАЩІ!

На базі нашого дошкільного закладу пройшов 1-ий відбірковий етап конкурсу «МИ З МАМОЮ КРАЩІ». Організатор конкурсу громадська організація «Фонд «Пересвєт». У конкурсі приймали участь діти та їхні батьки. В рамках проведення конкурсу проводились демонстрації моделей одягу для мами та дітей. Стиль, фасон, та матеріали – за вибором учасників.
18 бер. 2014

ВОДНІ ЗМАГАННЯ!

Сьогодні пройшли змагання в басейні між старшими групами нашого закладу.
13 бер. 2014

Методичне об'єднання!

На базі нашого закладу пройшло методичне об'єднання для вихователів груп раннього віку.
8 бер. 2014

З 8 березня!

Бажаєм щастя і тепла, Весни, усмішок, сонця, Щоб доля світла увійшла До кожного віконця. Хай навкруги цвіте бузок, Та небо буде ясним; І щоб життя було в жінок Щасливим і прекрасним. Аби завжди в душі у вас Горів вогонь кохання; І хай у цей весняний час Здійсняться всі бажання!