19 серп. 2014

Спортивне свято!

Сьогодні в нашому дошкільному навчальному закладі пройшли спортивні змагання "Веселі старти"
11 серп. 2014

Готовність дошкільних навчальних закладів до нового начального року

11 серпня 2014 року пройшла перевірка-огляд дошкільного навчального закладу № 454 до нового начального року.
7 серп. 2014

Ремонтні роботи!

В дошкільному закладі закінчились ремонтні роботи в групах. Було облаштовано спальню кімнату групи №1,6,12; капітальний ремонт туалетних кімнат груп №7,10.
1 серп. 2014

Лялькова вистава!

Під керівництвом музичного керівника Жижери Л.М. педагогічні працівники показали лялькову виставу для своїх вихованців про правила безпеки.
29 лип. 2014

Консультація!

Вихователь Лисун Г.С. провела консультацію для вихователів за темою: "Виховний потенціал спільної трудової діяльності дітей у природі"
22 лип. 2014

КОНКУРС!

В закладі відбувся конкурс на кращу клумбу. Вихователі разом з дітьми та батьками висаджували квіти. Клумби груп №11,10 зайняли перше місце.
21 лип. 2014

Консультація

Консультація вихователів
16 лип. 2014

Продовжується літнє-оздоровчий період.

Про літній оздоровчий період в ДНЗ
7 лип. 2014

Зі святом!

Через роки пливуть вінки У ніч купальську влітку Та крізь віки мандрівники Шукають диво-квітку. А я в минулому житті Знайшов її вогненну, Природи звуки золоті Проносяться крізь мене. Душею відчуваю я Цю музику чудову Та розумію солов’я Молитву вечорову. Зумів безцінний скарб знайти, Що серце відмикає, Бо квітне папороть для тих, Хто знає, що шукає.
28 черв. 2014

У переддень величного свята — Основного Закону країни.

День Конституції України – знаменна дата у житті українського народу.