15 жовт. 2014

Тематичне заняття з малювання в групі №12.

В групі №12 проведено тематичне заняття з елементами декоративного малювання "Хустинка"
10 жовт. 2014

Відкрите заняття групи №11 для вихователів.

У дошкільному навчальному заладі в середній групі №11, вихователь Щебланова Людмила Петрівна, проведено відкрите заняття для вихователів з пізнавального розвитку "Віконечко в природу" за темою: "Домашні тврини і птахи".
30 вер. 2014

Проведення місячника :«Увага! Діти на дорозі!»

У дошкільному навчальному закладі проведено місячник "Увага! Діти на дорозі!"
26 вер. 2014

Святкуємо " День дошкілля"

Сьогодні у нашому дитячому садку святкували "День Дошкілля"
15 вер. 2014

Тематичний тиждень "Харків - моє місто"

З 15 вересня по 19 вересня проходить тематичний тиждень "Харків - моє місто".
15 вер. 2014

Батьківські збори в групі №2

Сьогодні в групі №2 відбулись батьківські збори.
12 вер. 2014

Батьківські збори в групі №3

В п'ятницю 12 вересня в групі №3 відбулись батьківські збори.
11 вер. 2014

Батьківські збори!

В групах молодшого дошкільного віку пройшли батьківські збори. На яких батьків познайомили з розкладом та режимом групи, програмою за якою будуть навчатися їх діти. Також вибрали батьківську трійку.
1 вер. 2014

ДЕНЬ ЗНАНЬ!

Дорогі друзі! Вітаємо Вас із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи та вузи. Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!
23 серп. 2014

День Державного прапора. День визволення міста Харкова. День міста Харкова.

Державний прапор України – Це стяг із двох подовжніх смуг. Він символ вільної людини, У ньому український дух! У синім – небо Батьківщини, Його безкрайність і блакить, І вище нього, Україно, Хай пісня нації летить! У жовтім кольорі – колосся, Багатство нашої землі. Щоб у достатку всім жилося, І в люднім місті, і в селі. Нехай він нас завжди єднає, Його із гордістю несуть. А світ, побачивши, впізнає: Під стягом Українці йдуть!