17 черв. 2014

Пам'ятка для батьків, щодо соціального захисту дітей.

Шановні батьки, пропонуємо Вам ознайомитись з витягом з наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 №667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах».
2 черв. 2014

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

В дошкільному закладі пройшло свято День захисту дітей.
27 трав. 2014

"ВИПУСКНИЙ БАЛ"

23.05.2014 року пройшло свято «Останнього дзвоника». Ось і відлунали в садочку чарівні, святкові звуки випускного балу. Закінчились для дітей незабутні часи дошкільного життя : ляльки, зайчики, ведмедики - залишилися на полицях дитячого садочку. Святково прикрашена музична зала, під звуки чарівного вальсу запросила всіх дорослих і дітей у «казкову феєрію», де вже чекали веселі казкові герої з цікавими сюрпризами. Діти виросли , стали розумними допитливими та ласкавими. Діти із задоволенням співали, танцювали, грали разом з героями казок. Свято відбулося весело, радісно. Найкраща пора життя , назва якій - «Дитинство» вже закінчилося. Здравствуй «Шкільне життя» – нова пора життя!
21 трав. 2014

Праця на городі!

ДІти середньої групи №12 на городі висадили расаду помідор.
16 трав. 2014

День здоров'я!

«Я здоров‘я бережу, сам собі допоможу» Мета: Дні здоров’я спрямовані на зміцнення здоров‘я дітей, загартування, покращання фізичного розвитку та виховання у дітей прагнення бути здоровими, сильними, витривалими. Формувати у дітей у різноманітних видах діяльності теоретичних та практичних знань про себе, як людину, про значення харчування, гігієни, гарного емоційного настрою як факторів, що випливають на зміцнення і збереження фізичного та психічного здоров‘я; створити умови для соціалізації дитини, що спонукає до самопізнання.
12 трав. 2014

РОЗКВІТАЙ НАШ КВІТНИК!

Діти молодшого дошкільного віку групи №11 разом з вихователем Щеблановою Людмилою Петрівною висадили квіти на свій квітник.
8 трав. 2014

СВЯТО 9 ТРАВНЯ!

Какой же праздник самый важный на планете? Его для вас мы поспешим скорей назвать! Вы вслушайтесь сейчас в два слова этих – Они не перестанут пусть звучать!
27 квіт. 2014

Консультація!

Сбогодні пройшла консультація для педагогів ранього віку за темою "Ранкові зустрічі малят".
24 квіт. 2014

ФІНАЛ КОНКУРСУ "МИ З МАМОЮ НАЙКРАЩІ"

Пройшов фінал конкурсу "Ми з мамою найкращі".
17 квіт. 2014

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ!

В групі №11 (молодший дошкільний вік) пройшло відкрите інтегроване заняття для батьків з художньо-естетичного та пізнавального розвитку на тему: «Українські традиції перед святом Пасхи». Діти розповідали батькам про вербне воскресіння, про писанки та крашанки. Співали українські пісні, як колись писанкарі співали під час роботи. Подарували матусям та татусям чудові крапанки, які зробили з любов’ю.