25 лют. 2015

Заняття в групі №9

Сьогодні у групі №9, вихователь Білуха В.В., відбулося заняття для батьків - "Подорож до казкового зимового лісу"
19 лют. 2015

МАСЛЯНА!!!

ВІтаємо з МАСЛЯНОЮ!!!
13 лют. 2015

Тиждень здоров'я

Формування у дітей здорового способу життя шляхом проведення оздоровчих заходів
2 лют. 2015

Виробнича практика студентів Харківського гуманітарно-педагогічного інституту

Студенти Харківського гуманітарно-педагогічного інституту у рамках виробничої практики показали малятам лялькову виставу.
26 січ. 2015

Тато, мамо, я - спортивна сім'я !!!

Сьогодні, 26 січня, в групі №10 відбулося спортивне свято, в якому приймали участь діти разом зі своїми батьками.
19 січ. 2015

Свято Водохрещя!!!

Сьогодні до нашого садочку, щоб привітати дітей зі святом Водохрещя, завітали казкові гості. Разом з дітьми вони співали, танцювли та грали в цікаві ігри.
15 січ. 2015

Зимові розваги !!!

Усі діти полюбляють зимові прогулянки, бо можна вигадати багато цікавих розваг: зліпити снігову бабу, пограти в сніжки, нагодувати пташок...
6 січ. 2015

ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ!!!

Вітаємо!!!
30 груд. 2014

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!!!

Коли проб'є дванадцята година, І старий рік зустрінеться з Новим, Хай пощастить і Вам, і всій родині, Ми зичимо, щоб посміхнулись Ви! Хай казку принесе на крилах вечір, І казка щоб затрималась на вік, І під ялинку щоб чарівні речі Приніс Вам щедрий дядько Новий рік!
25 груд. 2014

НОВОРІЧНІ СВЯТА !!!!

На цьому тижні в нашому садочку відбулися Новорічні свята.