21 жовт. 2013

Свято іменинників!

В дошкільному закладі пройшло світо іменинників!
19 жовт. 2013

Суботник!

Листя падає Осінь листопадує......
14 жовт. 2013

Уроки електробезпеки!

Для дітей старших дошкільних груп були проведені заняття з безпеки життєдіяльності.
3 жовт. 2013

Осінній пейзаж

Діти старшого дошкільного віку групи №6 на занятті з художньо-естетичного розвитку виготовили картини з осіннім пейзажем.
27 вер. 2013

ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ!

З Днем Дошкілля прийміть вітання щирі! Усі, хто дітям присвятив життя, Хто вчить у злагоді та мирі Шукати власний шлях у майбуття. Нехай любов, яку ви віддаєте, Колись повернеться й зігріє Вас Усім бажаємо з нагоди свята Назавжди залишитися в серцях І дати добрих паростків багато.
20 вер. 2013

День здоров'я!

"Здоровеньки були!!!!!"
10 вер. 2013

Секційне засідання для вихователів раннього віку!

На методичному об'єднанні для вихователів груп раннього віку були присутні 33 вихователя.Метою секційного засідання було забезпечення підвищення якості освіти в умовах впровадження Базового компоненту дошкільної освіти. Слухачі обмінювалися досвідом роботи з використанням мультимедійної презентації. Психолог дошкільного навчального закладу Рябчикова О.В. виступила з доповіддю про інклюзивне виховання та надала поради вихователям щодо виховання дітей з особливими потребами.
2 вер. 2013

СВЯТО!

Вихованці нашого садочку з учнями першого класу сьогодні відмічали свято першого дзвоника.
30 серп. 2013

ПЕДАГОГІЧНА РАДА!

Порядок денний: Стратегічні напрямки роботи педагогічного колективу: 1. Про підведення підсумків проведення літнього оздоровчого періоду. 2. Про завдання та проблеми дошкільного навчального закладу на 2013/2014 навчальний рік. Підсумки підготовки вихователів до нового навчального року. 3. Про знайомство та обговорення нової Програми навчання і виховання дітей від 2-х до 7-ми років «Дитина». 4. Про оптимізацію освітньо – виховного процесу. 4.1. Про знайомство, обговорення змісту та схвалення річного плану роботи на 2013/2014 навчальний рік; 4.2. Про стратегію напрямків освітньо – виховної роботи (обговорення педагогічних технологій, які будуть використовуватися у роботі з дітьми); 4.3. Про визначення моделей та форм планування навчально - виховної роботи; 4.4. Про проблеми наступності дошкільнят та початкової шкільної ланок у системі неперервної освіти. 3. Про організаційні питання початку нового навчального року: 3.1. Про встановлення педагогічного навантаження педагогічним працівникам; 3.2. Про затвердження графіку роботи педагогічних працівників, розкладу зайнятості дітей та режиму дня. 4. Про соціальний захист в дошкільному закладі. 5. Виставка – огляд педагогічних посібників, методичних розробок та їх презентація.
29 серп. 2013

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ!

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу прийняв участь у виставці стендів на тему: "Шляхи забезпечення якості освіти"