27 груд. 2013

НОВОРІЧНЕ СВЯТО!

СЬОГОДНІ В ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДБУЛИСЯ НОВОРІЧНІ СВЯТА. ДІТИ ЗУСТРІЛИСЯ З ДІДОМ МОРОЗОМ І РОЗПОВІЛИ ЙОМУ ПРО СВОЇ БАЖАННЯ.
19 груд. 2013

ЗІ СВЯТОМ!

Поздравления с Днем Святого Николая.
13 груд. 2013

Методичне об'єднання!

13 грудня 2013 року на базі дошкільного навчального закладу №454 було проведено методичне об’єднання для вихователів груп раннього віку за темою: «Розвиток творчих здібностей засобами образотворчого мистецтва», в якому взяли участь 24 вихователі груп раннього віку. Присутні переглянули заняття з дітьми: - «Чарівний світ фарб», інтегроване заняття з художньо-естетичного розвитку, музичного виховання, з дітьми 3-го року життя, вихователь Коломієць Л.О - «Талановиті пальчики», заняття з художньо-естетичного розвитку в групі 3-року життя, вихователь Кліменко М.В. Завідувач дошкільного навчального закладу №454 поділилася досвідом роботи дошкільного навчального закладу по розвитку творчих здібностей дітей в процесі образотворчої діяльності, цікавим та повчальним була мультимедійна презентація різних видів занять з образотворчої діяльності. Під час виставки-презентації слухачі ознайомилися з методичною, художньою літературою та дидактичних посібниками з даної теми, роботами дітей, педагогів та батьків з використанням різних технік зображувальної діяльності.
2 груд. 2013

Підготовка до методичного об'єднання!

Триває підготовка до районного методичного об'єднання для вихователів груп раннього віку.
29 лист. 2013

День відкритих дверей!

В групі №11 пройшло відкрите заняття з логіко-математичного розвитку "В гості до Ведмедика"
13 лист. 2013

Відкрите заняття!

В групі №8 пройшло відкрите заняття з логіко-математичного розвитку. Тема: Трикутник. Порядкова лічба. Програмовий зміст: ознайомити дітей з фігурою трикутник, поняттям "перший", "другий", "останній". Учити розрізняти й називати круг, квадрат, трикутник. Складати зображення предмета з геометричних фігур. Вправляти в порядковій лічбі в межах 2. Розвивати довільну увагу. Виховувати спостережливість.
12 лист. 2013

Підготовка до педагогічної ради.

В дошкільному закладі триває підготовка до педагогічної ради на тему "Логіко-математичний розвиток".
4 лист. 2013

Колективний перегляд!

Сьогодні вихователь Ільницька Оксана Вікторівна, вихователь групи №5, провела заняття з валеології "В гостях у королеви Чистоти"
29 жовт. 2013

Конкурс!

В нашому закладі пройшов конкурс на найкращу ляльку-мотанку. Вихователі Лисун.Г.С., Білуха В.В., Москальова О.О., Ільницька О.В., Мостова Т.Я прийняли аткивну участь в конкурсі.
24 жовт. 2013

Турнір "Що? Де? Коли?"

24 жовтня 2013 року колектив закладу прийняв участь у турнірі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?», присвячений 65-річчю з дня поновлення роботи Обласної ради профспілок Харківщини. Було створено команду "Екстрим" з 6-ти осіб, яка була відзначена грамотою .